Krzysztof Sztuła – Pracownia Plastyki Użytkowej

Jest mi niezmiernie miło polecić współpracę z Mariuszem Urbankiem – profesjonalistą, którego talent, precyzja i zaangażowanie w sztukę grafiki użytkowej są niewątpliwie imponujące.

Przez wiele lat miałem przyjemność współpracować z Mariuszem Urbankiem, śledząc rozwój i doskonalenie jego umiejętności. Jego zaawansowana praktyka w dziedzinie grafiki użytkowej zyskała uznanie wielu firm, stowarzyszeń i instytucji, w tym mojej Pracowni Plastyki Użytkowej.

W naszych projektach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak frezarki sterowane komputerowo, wycinarki laserowe i drukarki wielkoformatowe. Jego umiejętność połączenia tradycji rękodzielniczej z nowoczesnymi narzędziami technologicznymi sprawia, że każdy projekt staje się unikalny i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Jestem przekonany, że każdy, kto zdecyduje się na współpracę z Mariuszem Urbankiem, będzie pod wrażeniem nie tylko doskonałej jakości jego prac, ale także profesjonalizmu i zaangażowania w każdy etap procesu twórczego.

Z pełnym przekonaniem polecam Mariusza Urbanka jako niezawodnego partnera w dziedzinie grafiki użytkowej i wydruków 3D.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Sztuła
adres: 44-280 Rydułtowy, ul. Raciborska 539a
tel.: 32/457 62 40, 501-646-134
e-mail: studio_reklamy@interia.pl