List Motywacyjny

Webmaster, grafika komputerowa, wydruki 3D – poszukujący pracy…

Dotyczy aplikacji na stanowisko: praca zdalna lub hybrydowa.

Jestem bardzo mocno zmotywowany do pracy, co wynika zarówno z moich cech osobowych, jak i sytuacji życiowej. Jako osoba niepełnosprawna po porażeniu mózgowym, od zawsze zmagam się z różnymi przeciwnościami losu, co ukształtowało mój charakter. Mimo wielu ograniczeń staram się żyć normalnie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, spotykam się ze znajomymi i realizuję pasje, spośród których największą jest turystyka rowerowa. Na specjalnie skonstruowanym rowerze każdego roku pokonuję tysiące kilometrów, co jest dla mnie podstawową formą rehabilitacji. By utrzymywać sprawność fizyczną i realizować życiowe cele potrzebuję stabilnego źródła dochodu, a takie zapewnić mi może współpraca z Państwa firmą. 

Ze swojej strony, oprócz maksymalnego zaangażowania w realizowane projekty i chęci do poznawania nowych procesów, zapewnić mogę wsparcie merytoryczne z kilku dziedzin. Z zawodu jestem informatykiem, ale pracuję także jako webmaster i grafik. Specjalizuję się w projektowaniu i administracji stron www z wykorzystaniem technik: HTML, CSS, PHP, MySql, CMS w tym Joomla oraz WordPress. Zawodowo zajmowałem się też administracją stron na portalu społecznościowym oraz marketingiem internetowym. Potrafię obsługiwać takie programy, jak: MS Office, CorelDRAW (projekty DTP). Do moich specjalności należą też: projektowanie bryłowe w programie Fusion 360 oraz wydruku w technologii 3D. W życiu zawodowym stawiam na ciągły rozwój, bo zdaję sobie sprawę, z tempa, w jakim zmienia się otaczający nas świat. Obecnie takim wyzwaniem jest dla mnie poznawanie tajników SEO. Ponieważ bardzo szybko się uczę, jestem przekonany, że już wkrótce stanę się specjalistą także w tej dziedzinie.

Mam opinię rzetelnego i lojalnego pracownika, o czym świadczy m.in. piętnastoletni okres pracy w Instytucie Współpracy i Partnerstwa Lokalnego w Katowicach www.partnerstwo.org.pl.

Z przyjemnością umówię się z Państwem na spotkanie, aby opowiedzieć więcej o moim doświadczeniu i odpowiedzieć na dodatkowe pytania.

Media o mnie