Skrzyczne za kalendarze???

Mamy już drugą połowę stycznia i najwyższa pora by podsumować i zamknąć temat ubiegłorocznych kalendarzy, kalendarze te to nie tylko numerki poszczególnych dni, to także całoroczny rowerowy przegląd mojej rehabilitacji.

Tak dla przypomnienia na pomysł takiej promocji wpadłem kilka lat temu i dziś projekt ten wymaga ode mnie nie tylko znajomości programów graficznych lecz mało kto wie że jest tworzona baza danych nt. co, gdzie, ile i komu. Taka baza ma na celu ułatwienie dobrej dystrybucji, tutaj mam nadzieję że nikogo nie pominąłem... ;)

Na ten 2020 rok miałem aż trzy formaty kalendarza do wyboru:

  • A3 ścienny pionowy,
  • A3 ścienny poziomy,
  • DL 3D do postawienie na biurku.

Znacznie więcej o moich kalendarzach możne przeczytać na stronie https://www.facebook.com/Kalendarz2019/ tam można poznać niektóre etapy projektu, można zostawić swoje konstruktywne wskazówki, a można też je po prostu zamówić, zapraszam...

Pomysł ten nie miał prawa istnieć bez osób które pomogły w kolportażu, nieodzowną pomocą też są osoby które mi towarzyszą na wypadach rowerowych a pełnią funkcją osobistych fotografów ;)

Zebrane środki z tej akcji przeznaczam na czerwcowy wyjazd rehabilitacyjny do Wisły typu FREE SOLO gdzie podejmę kolejną trzecią już próbę zdobycia szczytu Skrzyczne... ;)

Skrzyczne za kalendarze???
1
Skrzyczne za kalendarze???
2
Skrzyczne za kalendarze???
3
Data publikacji: 16-01-2020

Współpraca i reklama

W tym miejscu znajdują się banery do instytucji, firm, Osób prywatnych, które mnie w taki czy inny sposób wspierają...

Jeśli chcesz dołączyć do tego działu, to daj znać, napisz do mnie :) Kontakt