Z wózka na rower, czyli przygotowanie do sezonu rowerowego 2018

Tegoroczna zima była bardzo łagodna... a wiosna przyszła nagle, można by powiedzieć, że nas zaskoczyła... ;) W takich dynamicznie zmieniających się klimatach bardzo trudno przestawić się z sezonu zimowego mało aktywnego, można by powiedzieć "wózkowego" na ten czas letni aktywny "rowerowy"... ;)

Pobyt ten był planowany jeszcze zimą jednak na dwa tygodnie przed terminem dostałem z tego ośrodka informację, że właśnie w tym czasie basen będzie nieczynny, czyli coś na czym najbardziej mi zależało :( Jednak ośrodek ten w ramach rekompensaty zaoferował wołczer do aquaparku Hotelu Gołębiewskiego oraz szereg dodatkowych zabiegów na terenie ośrodka.

Mając na uwadze dolegliwości związane z naderwaniem wiązadeł mięśni kolanowych oraz podobne dolegliwość które pojawiła się w prawym łokciu postanowiłem skorzystać z tej oferty i pojechać. Na miejscu w trakcie badania lekarskiego okazało się, że owszem dolegliwości związane z kolanem to nie wyleczony uraz jeszcze z ubiegłego roku a bul łokcia to tzn. "łokieć golfisty", chociaż nigdy w golfa nie grałem... ;)

W trakcie zabiegów (a miałem ich 5 - 6 dziennie) dowiedziałem się, że takie dolegliwości występują przy spastyce jaka mi towarzyszy...

Jak widać z poniższych zdjęć byliśmy w aquaparku i to też nie było takie łatwe i oczywiste gdyż trzeba były pokonać bariery psychologiczne i społeczne a tutaj jest jeszcze wiele do zrobienia...

Wyjazd ten obfitował też w spotkanie z osobami z środowiska rowerowego a to nakręciło mnie do tegorocznego kręcenia... ;)

Fot. Maria Adamowska
Data publikacji: 26-04-2018

Współpraca i reklama

W tym miejscu znajdują się banery do instytucji, firm, Osób prywatnych, które mnie w taki czy inny sposób wspierają...

Jeśli chcesz dołączyć do tego działu, to daj znać, napisz do mnie :) Kontakt