Winylowa gra o sprawniejsze życie...

Winylowa graDrogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, zwracam się do Was z propozycją wspólnej zabawy, dzięki której będziemy mogli pomóc fajnemu gościowi.
Mariusz Urbanek ze Śląska (75' rocznik) urodził się z porażeniem mózgowym, dzięki uporowi rodziców, a potem też swojemu - żyje, pracuje. Żyje i jest sprawny tak naprawdę dzięki rowerowi. Po rocznej zbiórce Mariusz jest na etapie finalizacji zakupu nowego roweru.

Ale Mariusz, by móc się rozwijać potrzebuje dożywotniej rehabilitacji. Dlatego w tym miejscu zapraszam do wspólnej zabawy.

  • Kto może - niech wystawi w grupie, na naszą wewnętrzną licytację jedną płytę ze swojej kolekcji.
  • Kto zaproponuje najwyższą cenę, wygrywa i przelewa pieniądze na konto stowarzyszenia, które pomaga Mariuszowi, a potem podsyła właścicielowi płyty i Mariuszowi (jest na naszej grupie FB jako sympatyk) potwierdzenie przelewu. Wtedy właściciel płyty wysyła zwycięzcy płytę.
  • Oczywiście, najmilej widziane 1'pressy, winylowe rarytasy od winylowych dziadów, ale nie chcemy się do takich rzeczy ograniczać. Każda płyta może pomóc!

Proste? Myślę, że tak. Jeśli chociaż część z nas da coś ciekawego, wierzę, że będziemy się razem bawić, a przy okazji wspomożemy chłopaka. Zachęcam. Sądzę, że możemy przy tym uzupełnić sobie kolekcje i pozytywnie wypromować grupę.

A oto link do mojego artykułu o Mariuszu:

http://nowiny.rybnik.pl/artykul,34309,mariusz-zyje-na-trzech-kolach.html

Darowiznę (kasę za kupione płyty) można wpłacić na konto: Volkswagen Bank nr: 47 2130 0004 2001 0323 7526 0002 z dopiskiem: "Na cele statutowe – Rehabilitacja Mariusza". Adresat: Centrum Społecznego Rozwoju, ul. Wyszyńskiego 8, 43-173 Łaziska Górne.

Autor Adrian Karpeta

PS.
    Akcja ta zakończyła się pełnym sukcesem w wyniku której pojechałem w Styczniu na turnus rehabilitacyjny do Wisły, dziękuję :)

Data publikacji: 12-2014

Współpraca i reklama

W tym miejscu znajdują się banery do instytucji, firm, Osób prywatnych, które mnie w taki czy inny sposób wspierają...

Jeśli chcesz dołączyć do tego działu, to daj znać, napisz do mnie :) Kontakt