Zimna Górska Rehabilitacja

Zimowa rehabilitacja Dziękując wszystkim Osobom które dołączyły się w ubiegłym roku do mojej akcji 1% - Jestem Wasz Jedyny, chciałbym tutaj w kilku zdaniach napisać m. in. na jaki cel zebrane środki zostały przeznaczone.

Być może niektórzy z Państwa domyślają się już, że chodzi mi tu o „zimowy” turnus rehabilitacyjny w Wiśle. Zimowy hm… nie tylko dla tego, że był w styczniu lecz dlatego, iż zdecydowałem się na zabiegi krioterapii (leczenie zimnem).

Wszyscy którzy mnie choć raz widzieli wiedzą, że poruszam się chwiejnym krokiem na ugiętych kolanach lecz prawie nikt nie zdaje sobie sprawy jak ogromnym obciążeniem jest to właśnie dla kolan, a co za tym idzie ile w tym bólu...

Ja też nie byłem świadom tego, że właśnie takie zabiegi mogą zniwelować ten ból (przynajmniej na jakiś czas). Oprócz krioterapii miałem tez dwa inne zabiegi wodne, oraz masaż klasyczny, taki zestaw zabiegów z pewnością poprawił moją kondycję psychofizyczną oraz traktuję to jako małe przygotowanie do sezonu rowerowego który już niebawem... :)

Fot. Maria Adamowska, Mariusz Urbanek
Data publikacji: 01-2013

Współpraca i reklama

W tym miejscu znajdują się banery do instytucji, firm, Osób prywatnych, które mnie w taki czy inny sposób wspierają...

Jeśli chcesz dołączyć do tego działu, to daj znać, napisz do mnie :) Kontakt